Atrakcje w okolicy

Bez względu na to, czy chcesz wypocząć na miejscu, czy potraktujesz Uroki Lasu jako bazę wypadową do zwiedzania okolicy – na pewno się nie zawiedziesz.

Uroki na miejscu

Zaszyj się w Urokach Lasu i zapomnij o otaczającym świecie. Na miejscu znajdziesz wystarczająco atrakcji, by cieszyć się nimi przez wiele dni. Grzybny las, prywatne jezioro - a wszystko jak z gotowego pleneru fotograficznego!

Sauna

Po całym dniu rowerowych wycieczek, zbierania jagód i odkrywania uroków lasu sesja w saunie będzie relaksującą wisienką na torcie.

Balia uroki lasu

Drewniana balia

Co tam grill czy ognisko - dopiero wspólna kąpiel w drewnianej balii zżyje grupę przyjaciół. Balia jest regularnie czyszczona i serwisowana - i tylko czeka na Ciebie!

Las

Nazwa naszych domków nie jest przypadkowa - szybki rzut oka na mapę udowodni, że głęboki las zaczyna się kilkadziesiąt metrów dalej.

Jezioro i przyroda

Prywatne, niestrzeżone jezioro powstałe dzięki naturalnym źródłom na terenach starej kopalni jest domem wielu rzadkich ptaków. Gniazduje tu na przykład piękna żołna pszczołojad.

Ścieżki rowerowe

Domki „Uroki Lasu” znajdują się z dala od ruchliwych tras samochodowych – a przez to stanowią świetną bazę wypadową do spokojnych i bezpiecznych rowerowych wojaży po okolicy.

Cyfrowy detoks

Oferujemy ŚLADOWY Internet – wystarczający do sprawdzenia poczty, umieszczenia zdjęć na Instagramie lub zamieszczenia pięciogwiazdkowej opinii. Ale nic więcej!

domki w pobliżu jeziora
Jezioro Uroki Lasu
domek nad jeziorem

Pobliskie atrakcje

"Uroki Lasu" to nie tylko urzekająca okolica - ale również świetna i spokojna baza wypadowa do atrakcji w pobliżu. Leżymy na granicy Roztocza; niedaleko stąd do Chełma i Ośrodka Praktyk Teatralnych "Gardzienice". Blisko do Krasnegostawu i do ruin zamku w Krupem. Moc atrakcji tylko czeka na Ciebie!

Niezapomniane doświadczenie w domkach "Uroki Lasu"

Zarezerwuj swój pobyt już teraz!

Zadzwoń: